Kolltuqe kend per sallon ne gjendje shum te mir pa perdorur

Numri i njoftimit: 94138 | Postuar në: 27.08.2023, 14:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten : Kolltuk + kend per sallon ne gjendje shum te mir te pa perdorur te reja .Permasat 2.40 me 1.50 Shiten per arsye mos perdorimi . Cmimi 300 euro . Cel : +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini