Fillimi >> Rezultati i kërkimit TIRANE,BABRRU. SHITET SHTEPI PRIVATE sip.160 m² + 500 m2 TOK

TIRANE,BABRRU. SHITET SHTEPI PRIVATE sip.160 m² + 500 m2 TOK

Kthehu
Numri i njoftimit: 423 | Postuar në: 30.09.2012, 19:03 Promote Promovo Refresh Përditëso Modify Ndrysho Delete Fshij
Për shitje / Me qira:
Për shitje
Ngrohja:
Me rrymë
Numri i kateve:
Bazë tokësore
Sipërfaqja e shtëpis m2:
160
Sipërfaqja e oborrit m2:
500
Adresa - Zona - Rruga:
BABRRU QENDER
Numri i dhomave:
4
 
Lloji i shpalljes Shitet
Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila
 
Çmimi: 80000 €.
Përshkrimi:

SHITET SHTEPI PRIVATE 4 dhona + koridor + verande + 2 banjo,, si dhe ne katin poshte jane 2 dhoma + 1 banjo + garazhd. Dhomat jane te pershtatshme edhe per banim sip e shtepis 160m2 pa katin poshte + 500 m2 toke NE BABRRU PRANE SHKOLLES SE MESME "GRAMOZ PALUSHI"... per me shum informacion na kontaktoni ne nr, Cel. 0672224484 ose 0673427004
SHTEPIA ESHTE E LEGALIZUAR.
"SHTEPIA SHITET VETEM PER ARSYE EKONOMIKE"


Cel. : +355672224484

Cel. : +355673427004

Pozicionimi në hartë
Lokacioni: Tiranë   Ofertuesi: Robert
      0672224484