Fillimi >> Rezultati i kërkimit SHITET SHTEPI PRIVATE

SHITET SHTEPI PRIVATE

Kthehu
Numri i njoftimit: 4605 | Postuar në: 25.10.2013, 20:59 Promote Promovo Refresh Përditëso Modify Ndrysho Delete Fshij
Për shitje / Me qira:
Për shitje
Ngrohja:
Nuk ka
Numri i kateve:
2 kate
Sipërfaqja e shtëpis m2:
128
Sipërfaqja e oborrit m2:
500
Adresa - Zona - Rruga:
mezez fushe, mbrapa KRISTALIT
Numri i dhomave:
8
 
Lloji i shpalljes Shitet
Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila
 
Çmimi: I negociueshëm
Përshkrimi:

NE MEZEZ FUSHE, MBRAPA UNIVERSITETIT KRISTAL, NE FUND TE RRUGES SHITET SHTEPI PRIVATE 2 kateshe, me 500 m2 toke. Siperfaqe totale e baneses 250 m2, gjithsej 8 dhoma, me shkalle perjashta. E ndertuar ne vitin 2000. SHTEPIA DHE TOKA JANE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA, ME HIPOTEKE. SHITET PER ARSYE NDERRIM VENDBANIMI PASI ESHTE E PA MJAFTUESHME PER NE. TEL 0664123444 OSE 0673982877. CMIMI I ARSYESHEM DHE ME MARREVESHJE

Pozicionimi në hartë
Lokacioni: Tiranë   Ofertuesi: NIKOLL DEMA
  0664123444