Fillimi >> Rezultati i kërkimit shitje apartament

shitje apartament

Kthehu
Numri i njoftimit: 728 | Postuar në: 10.12.2012, 14:20 Promote Promovo Refresh Përditëso Modify Ndrysho Delete Fshij
Për shitje / Me qira:
Për shitje
Në Katin:
8
Ngrohja:
Me dru
Sipërfaqja në m2:
143
Numri i dhomave:
4
Adresa Zona Rruga:
komuna e parisit
 
Lloji i shpalljes Shitet
Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament - Banesa
 
Çmimi: 140000 €.
Përshkrimi:

shitet shtepi 2 dhoma gjumi ,guzhine te vecante ,sogiorno,verande te madhe ,oxhak funksional ,ballkon,banjo te rregulluara.punime gipsi ,tavane te varura .ndodhet ne kompleksin kika .me lulishte dhe ambjente shume te mira per femijet.siperfaqe totale 145,5m

Pozicionimi në hartë
Lokacioni: Tiranë   Ofertuesi: nardi
      0663036515