Fillimi >> Rezultati i kërkimit CELULAR TE PERDORUR NE GJENDJE SHUM TE MIRE

CELULAR TE PERDORUR NE GJENDJE SHUM TE MIRE

Kthehu
Numri i njoftimit: 762 | Postuar në: 09.11.2012, 13:53 Promote Promovo Refresh Përditëso Modify Ndrysho Delete Fshij
Marka:
Të tjera
Modeli:
x3
 
Lloji i shpalljes Shitet
Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë
 
Çmimi: I negociueshëm
Përshkrimi:

CELULAR TE PERDORUR NE GJENDJE SHUM TE MIRE.
DISA JANE ME KOD DISA JANE TE ZHBLLOKUM.
CMIME TE ARSYSHME.
KONTAKT klodian02@hotmail.com

Lokacioni: Durrës   Ofertuesi: klodi&miri
      0692520891