Fillimi >> Rezultati i kërkimit OKAZION SHITET VIL NE BABRRU 540 M2 130 000 EURO

OKAZION SHITET VIL NE BABRRU 540 M2 130 000 EURO

Kthehu
Numri i njoftimit: 8219 | Postuar në: 21.03.2014, 19:23 Promote Promovo Refresh Përditëso Modify Ndrysho Delete Fshij
Për shitje / Me qira:
Për shitje
Ngrohja:
Qendrore
Numri i kateve:
3 kate
Sipërfaqja e shtëpis m2:
540
Sipërfaqja e oborrit m2:
500
Adresa - Zona - Rruga:
BABRRU
Numri i dhomave:
8
 
Lloji i shpalljes Shitet
Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila
 
Çmimi: 130000 €.
Përshkrimi:

>> SHITET VILE NE BABRRU KODER 100 METRA LARG URES QE LIDHE BABRROIN ME ALLIASIN . VILA ESHTE E NDERTUAR MBI NJE TRUALL 500 M2 , ESHTE E PERBER NGA 3 KATE KU KATI I PAR ESHTE NJE GARSONIERE DHE PJESA TJETER MUDN TE PERDORET PER MAGAZIN. KATI I DYT ESHTE SALLONI KUZHINA NJE BANJO DHE DY DHOMA GJUMI KATI I TRET JANE 5 DHOMA GJUMI DHE NJE TUALET. SHITET PER ARSYE EMIGRACIONI CMIMI ESHTE TEPER I ARSYESHEM PER VLEREN QE KA VILA 130000 EURO.i diskutuesheme Nr. kontakti 0692786030

Pozicionimi në hartë
Lokacioni: Tiranë   Ofertuesi: kostandin
      0692786030