1 / 8
VILUSKAR LINDE 3 TONA PLIN - 366
1 €
Цената не е фиксна
07.06.2021 12:32

Тетово / Тетово

ID: 366
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE
Model: H30T PLIN
God na Proizv: 1994
Nosivost: 3000 Kg
Visina na diganje: 3050 mm
Bocen pomak + Avtomatski otvarac na viluskite
Servisiran
Garancija..
Cenata e bez ddv

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

VILUSKAR LINDE 4 TONA DIZEL - 368

1 €

VILUSKAR LINDE 3.5 TON PLIN - 374

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам