1 / 5
DAF CF 85 410
10.000 €
14.10.2021 22:42

Свети Николе / Свети Николе

-VLEKAC MARKA DAF
-GODINA PROIZVODSTVO 10 MESEC 2006
-EURO 5
-POMINATI 629145 ORIGINAL
-AUTOMATIK MENJAC
-CENATA E BEZ DDV
-UVEZEN OD HOLANDIJA
-REGISTRIRAN NA MK TABLI
-GUMI 80%
ZA POVEKE www.tarzan-trucks.com

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од: Претпријатие

Tarzan dooel
MOSA PIJADE BR 1
Потврден огласувач
075210853 075210253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам