1 / 3
OSOVINA KOMPLET SO ZGLOBOVI
150 €
04.12.2021 11:47

Куманово / Куманово

Марка:

LandRover

Модел:

FREELANDER 2.0 DIZEL

Tип на делови:

Осовина /Предница тркала

KOMPLET POLU OSOVINA SO VNATRESEN I NADVORESEN ZGLOP LEVA I DESNA

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Despot-car
JNA br. 6
Потврден огласувач
070211771
Испрати Е-маил до огласувачот

ALANSER ZA 2.0 DIZEL

100 €

PUMPA I CILINDAR TD4

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам