1 / 8
alum bandasi 19 ki 5*112 Audi originalni
1 €
23.10.2021 20:36

Скопје Центар / Скопје

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

19

Ширина на бандаж:

8J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

235

Висина на гума:

35

Дијаметар на гума:

19

bandasite se skoro
Novi Orginal Audi germanski 🇩🇪🇩🇪
Skoro novi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

miru
Потврден огласувач
077755600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам