1 / 12
Utovar,istovar i transport so kran digalka i kiper
1 €
06.10.2021 14:34

Гази Баба / Скопје

vrsime utovar,istovar i transport so kran(digalka do tri tona strela 12 merti nosivost na kamionot do 15 tona) i transport na pesok,zemja,drva so kiper do sedum kubika

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070370368
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам