1 / 9
POLOVNI DELOVI ZA SKODA 1.9 TDI
7 €
18.01.2022 10:09

Куманово / Куманово

Марка:

Skoda

Модел:

octavia

Tип на делови:

Делови за каросерија

--POLOVNI DELOVI ZA SKODA 1.9 TDI

--skoda octavia avtomatik DSG..
--2008god..


--Rezervna guma 5x112 VW, AUDI 16ka,18ka,19ka,20ka.
--Rezervna guma 5x110 4x100, OPEL 16ka.
--Rezervna guma 5x120 OPEL INSIGNIA 17ka
--Rezervna guma 5x112 Mercedes 16,17ka.18ka ML.
--Rezervna guma za BMW 5x120 16ka,17ka.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

......
Потврден огласувач
...> 078/ 258/ 801 <...
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам