1 / 2
Prodavam polovni gumi 315.70 22.5
1.000 МКД
24.09.2021 09:23

Прилеп / Прилеп

Prodavam polovni gumi 315.70 22.5- 205 /315.60 22.5 ,215.75 22.5 isto taka i obicni:
-11.00.20
-9.00.20
-8.5 17.5
-7.50.16
-6.50.16

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078288426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам