1 / 10
Volvo 440 euro 5 2008 god Mega
По Договор
16.11.2021 17:45

Кочани / Кочани

Volvo 440 euro 5 2008 god Mega samarot se diga i spusta moze da vlece i standart i mega prikolka
Vo top sostojba carinet registriran na mk tablici registrirano MOZE ZAMENA ZA DRUG KAMION MOZE EURO 3 ILI EURO 4 so niska kabina vlekac.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070213038 075213038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам