1 / 4
prodavam plasticni cisterni kanistri za voda od 1000 litri
5.500 МКД
Цената е фиксна
25.05.2022 10:15

Гази Баба / Скопје

prodavam plasticni cisterni rezervari kanistri od 1000 litre

Категорија: Останато

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070976418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам