Motor 1.6 hdi 110ks
5 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.10.2021 18:26

Штип / Штип

Izvaden e od peugeot 307 2004 god
Ima pominati 200.000km ne trosi ulje
Ima defekt na bregastite zatoa e zamenet a se ostanato e vo red
Ne e zariban
Se prodava komplet ili na delovi

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Peugeott
Потврден огласувач
070443488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам