1 / 12
KOMATSU BULDOZER MNOGU JAK SO 5000 casa turbo
По Договор
13.09.2021 17:12

Струга / Струга

se prodava sega uvozen buldozer mnogu jak so 2 kubik korpa turbo motor pali vozi se vodit na firma so ddv i ne e koristen vo makedonia e nosen za prodazba sve mu e kako novo

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

ledion trans
Потврден огласувач
071911701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам