1 / 8
Se prodava senosobiracka DEUTZ-FAHR KS 2.33 DN
1 €
23.10.2021 19:05

Куманово / Куманово

Sobirackata e vo odlicna i fabricka sostojba donesena od CH
Moze da se vidi i proba.
Za traktori od 60ks pa nagore
Za povekje informacii na tel br. 071833101

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

dane
Потврден огласувач
071833101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам