1 / 7
ЧОЈС-Stanovi vo blizina na novata avtobuska
1 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2021 09:10

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodavaat stanovi na ul Zeleznicka(do benzinskata okta) so kvadratura od 43,44,59 m2 na treti kat
Zgradata e vo izgradba i se gradi so visokokvalitetni materijali

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Trosoben 93 m2 na ul.Lazo Trposki

1 МКД

ЧОЈС-Stan na turisticka

55000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам