1 / 7
VILUSKAR LINDE 4.5TON PLIN - 316
1 €
Цената не е фиксна
27.07.2021 18:17

Тетово / Тетово

ID : 316
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE SO PLIN
Model: H45T
Motor od Porsche
God na Proizv: 2009
Nosivost: 4500 Kg
Visina na diganje: 3700 mm
Parno Kabina
Komplet Servisiran
Garancija..

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

VILUSKAR VILUSKARI

1 €

VILUSKAR LINDE 2.5 TON DIZEL -324

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам