1 / 9
SE PRODAVA VILjUŠKAR HALLA
1 €
25.09.2021 20:21

Куманово / Куманово

Se prodava viljuškar HALLA 3t 1996god. na poizvodstvo, dizel KIA motor odličen, redovno održuvan i čuvan. Koj saka dobar viljuškar neka se javi na
Slave 078458580
Aleksandar 078458581

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078458581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам