1 / 12
VW PASSAT CC 2,0 TDI 170 KS 2009 MK TABLI KAKO NOV !
8.550 €
9.950 €
Денес 09:47

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

CC

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

**** CENATA E ZA KESH *** BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!!!

VW PASSAT CC 2,0 TDI 170 KS 2009 MK TABLI KAKO NOV ! REALNI 150.000 KM MOZE PROVERKA KADE SAKATE !! SO MNOGU OPREMA:
- CLIMATRONIC
- SERVO KOZEN VOLAN
- ABS
- ESP
- 12 AIRBAGS
- CENTRALNO
- ELEKTRIKA
- SVETLA ZA MAGLA
- FOLLOW M E HOME
- COMING HOME
- GREACI NA STAKLA
- NAVI 9 INCH ANDROID VIDEO PLAY ,, USD HDD
- ALU BANDAZI 17 KI SO CISTO NOVI GUMI !!!
- SVETLA ZA MAGLA
- BOARD COMPUTER
- SENZOR ZA SVETLO
- SENZOR ZA DOZD
- TEMPOMAT CRUISE CONTROL
- KOMPLETNO SERVISIRAN- PALI VOZI
- NA MK TABLI
- 2 ORIGINALNI KLUCEVI
- REGISTRIRAN CELA GODINA DO 02-2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

SKODA FABIA 1,4 TDI FACELIFT 2008 120.000 KM !

3200 €

PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 !

3650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам