1 / 6
Bandashi so Gumi skoro novi gume
260 €
03.12.2021 22:41

Куманово / Куманово

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

4J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

98

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Bandashi so Gumi skoro novi 225 55 16
2019god

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Isajashari
Потврден огласувач
72764880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам