1 / 5
Se prodava viljuskar
6.000 €
12.08.2021 18:20

Охрид / Охрид

Viljuskarot e raboten 100h
Kupen e nov, nema ni edna godina ( se prodava poradi kupuvanje na pogolem)
Vo ispravna sostojba
Na elektricen pogon
Komandi za levo - desno
Max visina na podignuvanje 2,5m
Cenata e fiksna i vo nea e vkluceno ddv

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

ArtWork
Потврден огласувач
077580762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам