1 / 7
Kran,digalka,grajfer
2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2021 21:47

Охрид / Охрид

Kran fasi HEILA 4000 1S 1991g. So grajver za zelezo .Ispraven moze da se PROBA.SE PRODAVA SAMO KRANOT NE KAMIONOT.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
075249941
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам