1 / 12
Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba
70.976.418 €
20.09.2021 08:45

Гази Баба / Скопје

prevoz na
- bekaton
- kotinjeri
- kiosci
- trafiki
- masini
- pesok
- montaza demotaza na kostrukcii totemi reklami
Tel
-070 976 418
- 070 976 418

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070976418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам