1 / 5
mercedes c220 cdi avtomatik
4.600 €
Цената не е фиксна
12.01.2022 09:02

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.11625

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

reg do 04/06/2022,zelen karton,klima folija so atest,redizajn,EVO motor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
070204600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам