1 / 1
Plinski Viluskar Mitsubishi 2 tona 3m
По Договор
23.09.2021 16:08

Куманово / Куманово

Brend: Mitsubishi - 2396 - OUTLET
Nosivost: 2000 kg
Visina na krevanje: 3000 mm
Specijalna plinska boca za viluskari od 50 litri

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za site viluškari koi gi zastapuvame. 🛠⚙️

* Cenata e bez DDV!

Контакт:
📞 031 443 200
📲 075 416 955

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

ТЕРМАЛИФТ
Улица 100, Индустриска Зона, Karposh
Потврден огласувач
031443200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам