1 / 6
Daewoo Nexia 1.5 benzin - plin atestiran
720 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2021 19:57

Ресен

Марка:

Daewoo

Модел:

Nexia

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

DAEWO NEXIA 1.5 1998 prv edinstven sopstvenik, BENZIN-PLIN (atestiran), motor komletno Osvezen, prednica komletno servisirana so novi delovi. CENA. po dogovor, kon.tel.072 222 029. NAPOMENA- MOZE TRAMPA I CITROENOT AX 1,5DIZEL,ZA PIK AP VOZILO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

lindeks-resen
Потврден огласувач
o72-222-029
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам