1 / 4
Rfid access control
1.500 МКД
07.01.2022 17:26

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam access control za vlezna vrata na zgrada, lift, vrata, garaza i dr. Relay 12-220v
Do 1000 korisnici
Access so pin kod ili so tokeni
EM4100 125khz

Категорија: Останато

Се продава од:

Tochi
Потврден огласувач
078 26 15 19
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам