1 / 4
Kamion Daf xf 105.460 2007
12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.03.2022 18:32

Куманово / Куманово

Kamion 2007 I prikolka schmitz 2005 neregistrirani napomena kamionot I prikolka se na mk tablici informacii na 078/440/982

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам