1 / 3
HAYLOU Smart Watch 2
2.290 МКД
11.06.2021 17:03

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

HAYLOU (LS02) Smart Watch 2 е класичен пример за стилски модерен паметен часовник.
Тие имаат сè што ви треба за овој вид гаџет:
Голем удобен дисплеј со дијагонала од 1,4 инчи и резолуција од 320х320 пиксели.
Заштита од влага и прашина според стандардот IP68.
Поддршка за Bluetooth 5.0.
12 различни режими на спортување.
Сензор за следење на срцевиот ритам 24/7.
Функција за следење на спиењето.
Вградена батерија од 260 mAh, обезбедува добра траење на батеријата на гаџетот.
Лесен - само 38 грама.
И, се разбира, прекрасен дизајн!

Испраќаме по карго

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

F-bay
Потврден огласувач
078313469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам