1 / 10
ATEGO SO KRAN
1 €
Цената не е фиксна
14.09.2021 12:07

Тетово / Тетово

ATEGO 1228
KM 338000
GODINA 2001
KLIMA
NOVI GUMI
KRAN PALFINGER FABRICKI 10000 - 2001 , 8 METRI
SANDUK 5.2 X 2.3
NOSIVOST 4650 KG

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

PODVIZNA DIGALKA JLG ZA RABOTA VO VISINA

1 €

Viluski za kran 2 tona novi

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам