1 / 2
Bandaz od Seat Leon MK3 5x112 7.5j 18ki
3 €
Цената не е фиксна
17.04.2022 16:44

Бутел / Скопје

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7.5J

Дијаметар:

18

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Prodavam eden bandaz od seat leon mk3 5x112 7.5j zdrav ne e kriv ne e varen ekstra cena mozna zamena

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
078924803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам