1 / 3
2 - Actros 1844 MP3 / 2011god
По Договор
30.09.2021 18:21

Чучер Сандево / Скопје

- Actros 1841 euro5 mega
God 2011 - automatik / retarder
Socuvan / full oprema
Full spoleri
Vo odlicna sostojba

- Actros 1844 euro5 mega
God 2011 / automatik
Socuvan / Full Oprema
Full spoleri
Vo odlicna sostojba

Tel 075219092 / 076219092

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Jonuz
Потврден огласувач
075219023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам