1 / 8
VILUSKAR LINDE 4 TON DIZEL -364
1 €
Цената не е фиксна
02.08.2021 10:17

Тетово / Тетово

ID: 364
Viluskar
Marka: LINDE
Model: H40 DIZEL
Motor PERKINS
God na Proizv: 1992
Nosivost: 4000 Kg
Visina na diganje: 3300 mm
Bocen pomak


Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

ATEGO SO KRAN

1 €

VILUSKAR VILUSKARI

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам