1 / 2
Жардињери (Zardinjeri) od drvo dimenzii po zelba
1 €
10.06.2021 11:27

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na Zardinjeri od drvo vo sekakvi varijanti i sekakvi dimenzii, so trkalca, samo osmislete kakva zardinjera vi e potrebna nacrtajte ja na bel list sliknete ja i ispratete ni na Viber ostanatoto e nase. Izrabotkata e so najvisok kvalitet, proizveduvame za vnatresni uslovi premackani so maslo za drvo za vnatresna upotreba i za nadvoresna upotreba premackani so maslo za drvo za nadvoresna upotreba.
Тагови:
Saksii, Cveke, Gradina, Dvor, Sadnici, Drvca, Zimzeleni, Vazni, Treva, Terasa, Balkon, Aranziranje, Dekoracija, Ukrasuvanje, Ureduvanje, Саксии, Цвеќе, Градина, Двор, Садници, Дрвца, Зимзелени, Вазни, Трева, Тераса, Балкон, Аранжирање, Декорација, Украсување, Уредување,

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Wood Design dooel
Потврден огласувач
071315315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам