1 / 8
VILUSKAR LINDE 2.5 TON - 324
1 €
15.09.2021 11:12

Тетово / Тетово

ID: 324
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE
Model: H25 DIZEL
Motor Deutz
God na Proizv: 1992
Nosivost: 2500 Kg
Visina na diganje: 3300 mm
Pomak levo desno
Servisiran

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

VILUSKAR LINDE R16 ELEKTRICEN - 321

1 €

VILUSKAR LINDE 5 TON - 370

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам