1 / 12
Dukan vo Karpos
25.000 МКД
Цената е фиксна
11.05.2021 13:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

28 m²

Греење:

Централно

Dukanot SE IZDAVA. Dukanot se naogja na Partizanska, do Tinex vo Karpos- crvenata zgrada kaj sto bese servisot na Gorenje . Prostorot se naoga do vlezot vo zgradata od desnata strana. Ima 28 kvadrati, so toalet, parno i plus parno od cevkite od zgradata sto ne se plaka. Cevkite od parnoto od zgdarata se vo galerijata. Za poveke informacii, kontaktirajte me na viber.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од: Претпријатие

Akademija Lingva Bel
Toronto , Canada
Потврден огласувач
16479635554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам