1 / 11
Се продава наместен двособен стан од 57м2 - Карпош 4
62.000 €
21.05.2021 09:01

Карпош / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

57 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Желево 1/1-9

Се продава комплетно наместен двособен стан од 57 квадрати на мирна локација во Карпош 4. Станот се наоѓа во руските згради на Желево 1/1 на трети кат. Во зградата е поставена дополнителна термална изолација и нова влезна врата со код. Станот располага со дневна, кујна, бања, една спална и прекрасна комотна тераса (североисточна ориентација) со поглед према парк. Реновиран е во 2014 година со комплетно нова кујна со сите апарати за домаќинство, комплетно сменети ПВЦ прозори, нови теписони, завеси и сигурносна влезна врата. Станот е со централно градско греење и располага со подрумски простор од 7 м2.
Слободен паркинг простор има пред и околу зградата

Стефан - 078/250-339

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
078250339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам