1 / 6
Бризгалка за пластика Belisce 50R28
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.06.2021 19:50

Ѓорче Петров / Скопје

Машина за бризгање пластика Belisce 50R28 комплетно реновирана со нова автоматика Schneider
Нови терморегулатори и сонди
Нова електроника за управување на моторот
Нови пригушници
и останато
Со гарантен рок на автоматиката до 03.2022
Со машината следи:
-Комплетна документација
-Резервна пумпа
-Плоча за стегање различен тип на алати
SO ALAT KOJ E NOV I MOZE LESNO DA SE PREPRAVI SO 20 IZBIJACI!!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071235173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам