1 / 3
CLARK 3.5t
2.500 €
08.08.2021 09:40

Крива Паланка / Крива Паланка

vijuskar clark 3.5t
hidrulika perfekno raboti
motor perfektern masey ferguson
predni novi gumi
zadni polni

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава / Можна е замена од:

naum
Потврден огласувач
071344648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам