1 / 5
BANDAZI SO GUMI NEXEN 13KI
100 €
Цената е фиксна
01.12.2021 09:09

Куманово / Куманово

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

13

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

155

Висина на гума:

70

Дијаметар на гума:

Останато

13ki bandazi 4x100,,,SO CISTO NOVI GUMI 155/80/13
-OD DAIHATSU SIRION ,,ODGOVARAAT I NA HYUNDAI I10
-2GUMI SE FULDA LETNI
-2GUMI UNIROYAL ZIMSKI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

avta
Потврден огласувач
075582656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам