1 / 10
Iveco Kombe 35S14
1 €
Цената не е фиксна
14.09.2021 14:33

Тетово / Тетово

IVECO KOMBE 35S14
GODINA 2010
NOSIVOST 1460 KG
KM 331000
DOLZINA 3 M
VISINA 1.5 M
NOVI GUMI
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

VILUSKAR LINDE 4.5 TON PLIN - 281

1 €

Viluski za kran 2 tona novi

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам