1 / 10
SMART ROADSTER COUPE UVOZ SWISS
1 €
Цената не е фиксна
2 €
Денес 10:06

Куманово / Куманово

Марка:

Smart

Модел:

Roadster

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SMART ROADSTER CABRIO 0.7 BENZIN 82KS UVEZENO OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA ,,
-OD OPREMA
-AVTOMATIK-F1 KOMANDI NA VOLAN
-KLIMA -RABOTI
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-AIRBAG ,,,ABS
-CENTRALNA BRAVA
-3 KLUCA
-ALUMINSKI BANDAZI SO ZIMSKI GUMI
-BEZ ZAMENA ,,,BEZ ZAMENA,,


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cars
Потврден огласувач
078-444-226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам