1 / 7
VILUSKAR LINDE 3.5 TON PLIN - 374
1 €
Цената не е фиксна
04.08.2021 14:52

Тетово / Тетово

ID: 374
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE
Model: H35T PLIN
Motor od Golf
God na Proizv: 2007
Nosivost: 3500 Kg
Visina na diganje: 3050 mm
Servisiran
Garancija..
Cenata e bez ddv

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

RACEN PALETAR VISINA 1.6 METRI

1 €

VILUSKAR BOSS 4 TON TRIPLEX

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам