1 / 5
Mercedes Actros Liebher
456 €
06.11.2021 14:46

Гостивар / Гостивар

Mercedes-Benz Actros 3236 MP2
Year:2003
Eps gear box-3 pedal
Tyres-90%
Very good truck
New Drum Concretemixer LIEBHERR

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам