1 / 12
JAGUAR S XF 3.0D PREMIUM LUXURY
12.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2021 21:49

Велес / Велес

Марка:

Jaguar

Модел:

XF

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Streptronic / tiptronic

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

202 kw / 275 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Jaguarot e ekstra zacuvan so realni 140 000km za koj poseduvam dokaz,premium luxury oprema,novi gumi,potrosnja od 6/7 litri na 100 km,super luksuznen avtomobil..zelen karton ....za se drugo vidi sliki...
ZAMENA ZA TERENEC PONOVO GODISTE SO MOJA DOPLATA...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

bobi
Потврден огласувач
071330432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам