1 / 12
JAGUAR S XF 3.0 BI TURBO PREMIUM LUXURY
12.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2021 21:49

Велес / Велес

ZAMENA ZA KOMBE SO MOJA ILI VASA DOPLATA.....SE PRODAVA JAGUAR S XF 3.0 BI TURBO PREMIUM LUXURY,NOVI GUMI,PREMIUM LUXURY OPREMA,EKSTRA ZACUVAN ENTERIER,KOZEN SALON KAKO NOV BEZ GREPKA,SO REALNI 140000 KM ZA STO POSEDUVAM I DOKUMENTI,SERVISNA KNISKA....AVTOMOBIL ZA UZIVANJE ...

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

bobi
Потврден огласувач
071330432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам