1 / 12
Se prodava platforma digalka kran makaza 2646es 1200013441
6.100 €
20.08.2021 13:34

Бутел / Скопје

Se prodava platforma JLG 2646 ES (seriski broj: 1200013441) vo odlicna sostojba. Cena 6100 evra + 18% ddv. Moze da se vidi vo N.Radisani. Kontakt: 075 231 729

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Bane
Потврден огласувач
071 321119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам